Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

info@nethaberajans.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER
 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    


YILIN AKADEMİSYENİPROF. DR. UĞUR ÖZGÖKER


Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker; “Yılın Akademisyeni” Ödülüne Layık Görüldü.

Türkiye Cumhuriyeti'nin ekonomisinde büyük ağırlığı olan farklı sektörlerden 600’den fazla üyesi olan, kısaltılmış hali "İSİYAD" olan;  İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği tarafından,  çeşitli kategori ve meslek gruplarında yer alan kişilere 'yılın başarı ödülleri' verildi.

Geçtiğimiz cumartesi günü; Beylikdüzü Tüyap Kaya Ramada Oteli’nde düzenlenen ödül dağıtım töreninde,  Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker de; yılın en başarılı akademisyeni olarak yerini aldı.İSİYAD'ın, İstanbul'da gerçekleştirdiği gala ve törene; TBMM Milletvekilleri, çeşitli il ve ilçe belediye başkanları ile akademisyenler, kamu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katılırken, Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW) Başkanı, Avrupa Parlamentosu  Milletvekili Dr. Günther Meinel de onur konukları arasında yer aldı.Törende “Yılın Başarılı Bilim Adamı” kategorisinde;  KIBRIS AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KAÜ) Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker; Tüm akademik çalışmaları yanında, Türkçe’nin AB’nin resmi dili olması için gösterdiği kişisel çabalar, Türkiye-AB İlişkileri ile uluslararası ilişkiler alanında yaptığı bilimsel çalışmalar doğrultusunda yayımladığı makale ve kitaplar nedeniyle, “Yılın Akademisyeni” ödülüne layık görüldü.

Ödülünü,  AK Parti Milletvekili Cuma İçten’in elinden alan,  KAÜ Rektörü Prof. Dr. Özgöker; halen 'Kuzey Kıbrıs Türk Ticaret Odası' ile 'Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Derneği'nin genel başkanlıkları görevlerini de sürdürmektedir.


yilmazparlar@yahoo.com

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN