Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

 

info@nethaberajans.com

 

 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    

 

ALTINBAŞ’TAN ALTIN KULAÇLAR

 

Sadece Türkiye’ye değil Dünya’ya Mesaj….

Yavru Vatan Kuzey Kıbrıs Kurtuluşunun 40. Yılında İş Dünyasına “Anlamlı Sesleniş…”

 

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş onurlu, son derece cesaretli, örnek bir davranış sergileyerek Ana vatan –Yavru Vatan arası yüzme mesafesinde olduğu mesajı verebilmek adına 55 yaşında yüzme öğrenerek ve maraton yüzerek her türlü tehlikeli yorucu yolculuk riskine sağlık riskine rağmen Mersin Anamur’dan Kuzey Kıbrıs Girne’ye kulaç atacak.

 

 

Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve en büyük özel sektör yatırımcısı olan Altınbaş Holding, Yavru
Vatan’ın kurtuluşunun 40. yılında işadamlarına yatırım çağrısı yapacak olan bu yolculuk için Basın toplantısı düzenledi.

 

 

Beşiktaş Bosphorus Hotelde 9 temmuz 2014 tarihli Basın toplantısına düzenledi. Gerçekleşen Basın toplantısına antrenörü Mert Karabetça, Eski Bakan Bülent Akarcalı, YESİDEF Başkanı Hüseyin Bozdağ-Altınbaş Holding Yönetim üyeleri İmam Altınbaş, Sofu Altınbaş, Ali Altınbaş, Mehmet Altınbaş, Hüseyin Altınbaş, Nusret Altınbaş, ve iş adamları katıldılar. Kıbrıs’a yatırım konusunda kısa konuşma yaptılar.

 

Mersin Anamur’dan Kuzey Kıbrıs Girne’ye uyumaksızın-dinlenmeksizin 40 saat  sürecek son derece riskli tehlikeli yüzme maratonunu, özel olarak yaptırılan çelik  kafes içinde ve dünya rekortmeni olan antrenörü Mert Karabetça eşliğinde gerçekleştirecek.

 

Mersin’den Girne’ye yüzüşünün sağlık sponsorluğunu Kolan Gurup’un üstlendiği Maraton için Vakkas Altınbaş, “Türkiye’den Kıbrıs’a yüzmekle aynı zamanda, yaşı ne olursa olsun bir insanın azmettiği zaman hedefine ulaşmakta hiçbir şeyin engel olamayacağını da göstermiş olacağım” diyerek önemli anlamlı bir mesaj verdi.

 

 

Mersin Anamur’dan Kıbrıs Girne’ye Barış kulaçları atacağını belirten  Vakkas Altınbaş, beraberlik ve barışın gücüne de dikkat çekmek adına manalı tarih 18 Temmuz’dan 20 Temmuz’a kadar sürecek tehlikeli yolcukta bize göre  her türlü imkana sahip bir iş adamının bir davaya milli davaya baş koyduğunu örneklemektedir.

 

 

 Merak konusu maraton ve yüzme kafesi beslenme sağlık bakımları konularının sorularını cevaplayan Vakkas Altınbaş, Ekonomik yatırımların Yavru Vatan Kıbrıs’ın da birçok sektör için cazip olduğuna dikkat çekti. Ekonominin önde gelen aktörlerine çağrısı ilk öncelikle Eğitim, sağlık, Turizm bir nevi bacasız sanayi oldu.

 

yilmazparlar@yahoo.com

 

 

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN