Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

 

info@nethaberajans.com

 

 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    

 

AK Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Mukadder Başeğmez, 20 Şubat 2014 tarihli Grand  Cevahir Hotelde bir basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısında  AK Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Mukadder Başeğmez AK Parti Şişli İlçe Başkanı Nevzat Şatıroğlu ve Çalışma arkadaşları ile katıldı. Tanıtım video gösterimi sonrası Başkan Adayı Mukadder Başeğmez sloganları ile yapacakları projeleri genel profil içerisinde açıkladı.


Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül için “Demek başarılı oldu ki Büyük Şehir Belediye Başkanlığa aday gösterildi.” Ancak Eski Belediye Başkanı Partisinin çizgisi değil Ak Parti düşünce ve anlayışı kapsayan herkesi kucaklayan davranış gösterdiğini ifade ederek olgunluk içinde “Artık Eski Kral öldü.- Yaşasın Yeni Kral” diyerek Lider ruhunu ortaya koydu. Zamanında barışcı çözümleriyle örnek bir lider anlayışını ortaya koydu.  “Şehir Ve Başkan Aşık Olsun” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdürdüğünü insanın görevini yapabilmesi için önce yaptığı hizmete yere aşık olması gerektiğini söyledi.

Kentsel dönüşümle yeni bir şişli yaratacağının sözünü verdi. Arka sokak arka mahalle çöp içinde hijyenik olmayan ortamda halkın sağlığını tehdit eden sokak satıcılarından dolu bir Şişli’yi bu durumdan kurtaracağını sözlerine ekledi.

Projeler sorulduğunda Başbakan Tayyip Erdoğan İstanbul Belediye Başkanı Kadir Toptaş ve Mukadder Başeğmez şeklindeki cevabı adeta yapılan icraat yapacakların aynası olduğunu ifade etti.


 1953 Sivas Zara’da doğumlu Erzurum Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu, 19-20-21. dönem İstanbul milletvekili. Parlamentoda; Milli Savunma, Dış İşleri ve İnsan Hakları Komisyonu’nda görev yapan, 1996 yılında cezaevlerinde süren açlık grevlerini barışla sonlandıran, Gerek yurt içinde gerek yurt dışında, dünyanın birçok ülkesinde siyasi incelemelerde  konferans ve seminerlere katılan  Mukadder Başeğmez “Bir Şehre Başkan Olmak” Bir şehre Başkan olmak ona aşık olmaktır demektedir.

Mukadder Başeğmez sloganlarını sıralıyor ;

“Başkan hizmet ettiği şehrin yolunu, suyunu, havasını, her dinden her görüşten insanını, gencini, yaşlısını sevmeli ve sevilir kılmalı.


 Bir şehre Başkan olmak onu anlayabilmek demektir. Orada yaşayan tüm insanları, tüm inançları, tüm renkleri, tüm yaşam tarzlarını bir zenginlik olarak görüp onu olduğu gibi kabul etmek, hoşgörülü olmaktır.

 Bir şehre Başkan olmak güvenilir olmaktır. Ona ihanet etmemek, onu bir kutsal bir emanet gibi görmek ve korumaktır.

 Bir şehre Başkan olmak, dürüst olmaktır. Yapılamayacak şeyler vaat etmemek, yapılabilecek şeyleri en kaliteli şekilde ve eksiksiz yapmaktır.

 Bir şehre Başkan olmak cesur olmaktır. Halkın ve şehrin menfaatleri konusunda gözünü budaktan esirgememektir.

 Bir şehre Başkan olmak çevreci olmaktır. Doğaya ve hayvanlara saygılı olmak ve onları korumaktır.

 Bir şehre Başkan olmak şeffaf olmaktır. İçi dışı bir olmak, hesap vermekten ve sormaktan korkmamaktır.

 Bir şehre Başkan olmak ona arkadaş olmaktır. Yukarıdan aşağıya yöneten değil, yönetilenle birlikte kardeşçe yol almaktır.

 Bir şehre Başkan olmak özgürlükçü olmaktır. Çok sesliliğin, çoğulculuğun, yenilikçiliğin ilerlemenin anahtarı olduğunu bilmektir.

Bir şehre Başkan olmak çalışkan olmaktır. Onu mamur ve müreffeh kılmak için var gücüyle çabalamaktır.

 Bir şehre Başkan olmak şehirliyi de şehre aşık kılmaktır.

 Sadece Başkanların değil; şehirlinin de şehre karşı dürüst, güvenilir, hoşgörülü, şeffaf, cesur ve çalışkan olmalarını isteyebilmektir.”yilmazparlar@yahoo.com

 

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN