Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Metamorphosis Design Free Css Templates

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

 

info@nethaberajans.com

 

 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    

Akbank'tan Esnafa Cansuyu

 

Akbank yaptığıson yenilik ürünlerinden "Olduğunda Öde Kredisi” esnafa likidite açısından rahat nefes aldıracak.

 

Basın toplantısıyla ayrıntılarıyla açıkladığı Akbank KOBİBankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, “Akbank’tan Esnaf Kardeşliği altında -Olduğunda Öde Kredisi- kredisi nisbet dahilinde ekonomiye canlılık getireceği gibi esnafa güven kazandıracak rahat bir ortam içinde dinamizm sağlıyacak.” Diyerek tıkanıkları açacakların altını çizdi.

 

Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz “Her zaman piyasanın nabzını tutan bir banka olarak, müşterilerin tüm ihtiyaçlarınıyakından izledik. Bildiğiniz gibi, esnafın ödeme ve tahsilat dönemleri yani nakit akışı ticari ve kurumsal firmalar gibi çok öngörülebilir değil. Dolayısıyla bu noktada hem krediye ihtiyaç duyuyorlar hem de kredi geri ödemelerini kazançlarına göre yapma esnekliğine sahip olmak istiyorlar.

 

KOBİ’lere yönelik önemli bir paya sahip olan bankamız Akbank olarak esnafa yönelik sunduğumuz ürünlere bir yenisini daha ekledik. Bu kapsamda, nakit akışı düzenli olmayan esnafın finansman ihtiyacını karşılamasına ve rahatça geri ödemesine olanak sağlayan "Olduğunda Öde Kredisi”ni geliştirdik..

 

 

12 ay vadeye kadar kullanılabilen kredinin geri ödemesi 1 yıl içinde istenilen zaman ve tutarda yapılabiliyor. Ayrıca, bunu yaparken müşteriler faiz oranı değişikliklerinden de etkilenmiyor. Böylelikle, kredi esnafın hayatını kolaylaştırarak işlerine destek oluyor.

 

İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak biz de ürünün reklam filminde de söylediğimiz üzere esnafımızdan öğrendik, esnafımıza özel, Olduğunda Öde Kredisi’ni hayata geçirdik. Olduğunda Öde Kredisi’nden yararlanan esnaf, kredinin vadesi içinde istediği zaman ve istediği tutarda anapara ödemesi yapabiliyor. Esnafımıza, 'kredini bugün al, paran olduğunda geri öde' diyoruz. Böylelikle, nakit akışlarına göre “az yada çok” geri ödeme imkanısağlıyoruz.” dedi.

 

Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz aynızamanda istendiğinde kredileri kullanma bağlamında yol haritası çizebileceklerini uzman desteği verebileceklerini basın toplantısı sonrası kısa söyleşimizde dile getirdi. Bir nevi mentörlük gibi yanlarında olacaklarının ayrıca toplumsal sorumluluk misyonu olarak addettiklerini söyledi. Ayrıca Toplantıda Bülent Oğuz“Türkiye'de esnaflık yalnızca bir meslek değil aynı zamanda bir kültür. Esnaf olmak demek dürüst, samimi ve çalışkan olmak demek. Müşteriyi en büyük velinimeti olarak gören, her şeyden önce itibarını düşünen esnafın bankasından beklediği şey de aynı samimiyet ve güven duygusu. Akbank olarak biz de ürünlerimizi yalnızca esnafın ihtiyacını karşılayacakşekilde değil, aynızamanda onunla aynı dili konuşup, aynı kültürün bir parçasıolacak şekilde tasarlıyoruz. Bundan sonra da esnafa yönelik çalışmalarımızı ‘Akbank’tan Esnaf Kardeşliği’ altında sürdüreceğiz. Esnaf Kardeşliği bu stratejinin en yalın ve samimi ifadesi olarak hizmet anlayışımızı yansıtıyor. Tüm ürünleri bu kardeşlik duygusuyla esnafın hayatınıkolaylaştırmak için geliştiriyoruz. Bu anlayış ile de esnafımız için“Olduğunda Öde Kredisi”ni hayata geçirdik.”

 

Olduğunda Öde Kredisinden yararlanmak isteyen Akbank müşterileri, Akbank şubelerinden ve akbank.com’dan başvuru yapabilecek.” Dedi

 

 

yilmazparlar@yahoo.com

 

 

 

 

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN