Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

info@nethaberajans.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER
 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    

BAŞARILI OLMAK İSTİYORSAN YOGA YAP…

Yoga Akademy kurucusu Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf gerçek başarılı olmanın anahtarını verdi.


Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf yönetiminde ve önderliğinde Mecidiyeköy. Puro Filo Arkası, Merkez Yoga Akademy’de her cumartesi günü saat 1200 itibaren  gerçekleşen, bilimsel temellere dayalı orijinal yoga sistemi tekniklerinin uygulandığı, Türkiye’nin her bir bölgesinden gelen yoga üyeleri ve hocaları ile yapılan yoga program sonrası, Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı büyük üstat Akif Manaf’ın tüm soruları cevaplayan sohbet toplantısı yer alıyor.


Bu hafta Başarı olmak üzerine bir üyeden soru geldi.


Bilge adam Akif Manaf “Programlama şöyledir başarılı ol diyorlar. Her birinin başka bir başarı konsepti var. Başarınızı farklı şekilde görüyorlar. Olmadığın şey ol. Size hayat boyu başarılı ol, yani olmadığın şey ol” sözleriyle başlayan konuşmasında gerçek başarılı olmanın kapılarını açtı.


Manaf Başarıyı iki şekilde sınıfladı. Dış çevrenin hayat boyu programladıkları “Başarı olmadığın şey olma başarısı” birde seansda açıkladığı farklı bir başarı “Olduğun şey olma başarısı”şeklinde başarıyı tanımladı.


Başarı, ister imkansız ister zor gibi görünen, arzu edilen hedefe, sorumluluk duygusunun altında ezilme riski olmadan kökeninde bilim ilim ve gerçeklik olan Yoga Akademy’nin yalın ve sade orijinal yoga çalışmasının düzenli yapılmasıyla kendiliğinden sağlanacağını tüm ayrıntılarıyla ifade etti.   

  

İnsanın kendi yıldızlarını ortaya nasıl çıkarabileceğini ve dolayısiyle gerçek mutluluk duygusunu yaşıyacağının, çevreninin dayattığı başarı konseptinde elde edilmesine rağmen beraberinde getirdiği tatminsizlik- mutsuzluk gibi olumsuzlukların, ikisi arasındaki farkların altını çizdi.


Başarı; spor, iş, sanat kültürel hayatda ev yaşamında, daha birçok alanda arzu edilen olgu. Ancak, zenginlik ve güzelliğinde bulunan parlak ihtişam çok çabuk kaybolan kolayca sönen zedelenebilir ve geçicidir.   Gerçek başarı erdemi muhteşem ve ölümsüz bir servet gibi kalıcıdır. Dış etkenlerden zarar görmeyen kendini ve yaşamı kucaklamakdır.


Yoga ile sistemli bir çalışmayla zamanı ve işin seyrini iyi yönetebilen insanlar ancak başarılı insanlardır. İyi ilişkiler, özgüven, özgürlük,  duygusal, psikolojik denge, mutluluk  duygusu, iç huzur  

azmi kuvvetlendiren, içsel moral motivasyonu artırıcı ve isteği destekleyici mahiyettedir. Yaptığımız tercihler ve yüklediği sorumluluklar, başarı ve başarısızlıklar nispetinde artıyor. 

İç huzuru, zihinsel uyumla sağlığı, fiziksel uyumla sağladıkdan sonra, hayatın zorlu dalgalarından korunma eylemi yaptıran akıl ve gönül iş birliği iradeyi kazanırsınız.


Akıl gücü ve düşünce kabiliyeti, eğitimden geçmiş bir irade ile birleşirse insanı farklı kılar. Bunun sonucunda da insan manen ve maddeten yükselebilir. 

Düşünce yeteneğimizi geliştirme hayatımızı yönlendirme gücüne nasıl sahip olacağımızı toplantı sonrası Üstat Akif Manaf’la yaptığımız kısa söyleşi ile cevap buluyoruz.

“Günümüzde herkes başarılı olmak istiyor bunun için çabalıyor, Aslında başarılı olmak gerekmez sevmek gerekli, yani yoga Yoga Akademy’nin uyguladığı orijinal yoga ile bu çalışmalar sonucu insan doğal olarak içindeki saf sevgiyi yüzeye çıkarır ve sevgiyle yapılan her işte insan başarılı olacaktır.”

“Uluslar arası Yoga Akademy Yoga  festival”  24-27 Eylül 2015 tarihleri arasında  İzmir Gümüldür Denizatı Hotel’de gerçekleşecektir.


Türkiye’de ve Dünyada  franchise sistemiyle şubeleriyle büyüyen Yoga Akademy’e ilgi gittikçe büyüyor.    yilmazparlar@yahoo.com

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN