Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

info@nethaberajans.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER
 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    

KÖSTEK VAR DESTEK YOK. 

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Başkanı Timur Bayındır, Nisan 2015 TUROB toplantısında yine anlamlı mesajlar verdi.

Turizm sektörünün temsilcileri, TUROB'un  aylık geleneksel toplantısında  28 Nisan 2015 Salı günü öğle yemeğinde bir araya geldi. 

Toplantıya İl Kültür ve Turizm Müdürü Nedret Apaydın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Atölyesi Koordinatörü Tülin Ersöz Eyüp kaymakamı Abdullah Dölek katıldı.  

Her zamanki gibi sunuculuğu üstlenen TUROB yönetim kurul üyesi Kemal Özyeeğin dinamik enerji dolu neşeli konuşmasıyla yeni göreve atanan İl Kültür ve Turizm Müdürü Nedret Apaydın’ı konuşması için davet etti. Apaydın, Kültür ağırlıklı Turizmin öneminden ve getirisinden söz ederek kaliteli turizmin katma değerli turizm hedeflerinden sapmamak gerektiğini söyledi.

Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Başkanı Timur Bayındır’ın verdiği mesajlar;

Köstek Var Destek Yok. 


TUROB olarak tek tip turizm ürünü, tek tip turizm destinasyonu, tek tip turizm yatırımının, ülkemiz zenginliği karşısında yanlış bir yol olduğunu düşünüyoruz

Gerek Güney Amerika gerekse Latin Amerika destinasyon faaliyetlerine devam etmekteyiz.. Güney Afrika pazarı gelecek yıllarda çok güçlü bir pazar haline gelecek. 

Alman tatilcilerin doların yükselmesinden dolayı Amerika seyahatlerini azalttılar umarız Türkiye’ye gelirler.

Bu yıl Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri birlikte uzak ülkelerden Türkiye'ye gelecek turist sayısında kayda değer bir değişim olmayacak.


Rusya pazarına yönelik tespitler sadece sayıda değil gelirde de düşüş yaşanacak.

1 Mayıs önümüzde Özellikle Taksim civarında otelleri bulunan işletmecilere sesleniyorum. 1 Mayıs önümüzde. 1 Mayıs'ta yine birtakım zorlu günler bizi bekliyor olabilir.

Toplantı yeni üyelerin plaket alımları ve otel Müdürüne sunulan TUROB teşekkür plaketiyle son buldu.


yilmazparlar@yahoo.com


     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN