Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

 

info@nethaberajans.com

 

 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    


DELL BASINA HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

Dell Ülke Müdürü Didem Duru'nun İlk Basın toplantısı

Dell’in yeni Ülke Müdürü Didem Duru  24 Eylül 2014, Çarşamba günü, Rixos Pera’da basınla ilk defa bir araya gelerek yapmak istedilklerini paylaştı. 


Ülke Müdürü Didem Duru, Donanım marka olarak iyi bir algıyı altyapılarındaki uyumlu yapıyı daha ileri boyutlara taşımak, partner ağını genişletmek ve sürdürebilirlik ilk hedefleri arasında.

Didem Duru, Davette yaptığı kısa konuşmasında son kullanıcı taleplerini karşılıyan hizmetlerinde danışmanlığı ön planda tutan ve kurumsal pazara yönelik, gerçek ihtiyaca odaklı ürün ve kaliteli çözümler sunan istikrarlı organik büyüyen bir firma olarak çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.


Duru, bulunduğumuz dönemin , Dell açısından heyecan verici bir dönem olduğunu,  iyi bir ekibe sahip olduklarını söyleyerek, Partnerlerin karmaşık hale gelen iş ortamlarını yönetebilmek için ihtiyaç duydukları çözümlerde güçlü olduklarını dile getirdi.


yilmazparlar@yahoo.com


 

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN