Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

info@nethaberajans.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER
 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    


Propa Vista “yeni nesil ev-kullan-öde”


Propa İnşaat, 20 Eylül 2017 çarşamba günü Shangri-la Bosphorus Hotelde düzenlediği Basın toplantısında, Propa CEO’su Can Özçiçek “Bu projeyle birlikte kullan-öde sistemini getirdik. Bu sistem, yaşam standardı açısından ‘Misafir Evi’, ‘Mutfak Atölyesi’, ‘Donanımlı Ofis’ ve ‘Toplantı Odaları’ gibi artı unsurları diledikleri zaman kullanabilecek ve sadece kullandıkları kadar ödeyecek avantajlar sunan yeni nesil ev modelidir.”dedi 


Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Can Özçiçek, lokasyonun önemini vurgularken metroya 10 adım kadar uzaklıkta bulunan  projelerinin ulaşım rahatlığının altını çizdi. E-5’e 90 metre uzunluğunda cephesiyle birlikte, tamamı güney cepheli ve Adalar manzaralı evlerin 1+1’lerde 380 bin liradan. 2+1’lerde de 649 bin liradan başladığını söyledi.


 Özçiçek, Anadolu yakasında ilk kez “kullan-öde” konseptinin uygulandığı Propa Vista projesinde; Propa Vista’nın bölgedeki en özel proje olduğunu binaların temellerinin güvenirliği, proje içerisindeki sosyal yaşam vaatlerinin misyonlarıyla örtüşdüğünü dile getirdi.


Propa Vista’nın inşaat ve gayrimenkul geliştirme alanında 44 yıllık köklü geçmişe sahip tecrübe ve birikiminin eseri olduğunu ve projeyi, 2019 yılının ya ilk çeyrek -ilk yarısı arasında bitireceklerini söyleyen Özçiçek, Proje hakkında bilgiler verdi.  “247 konut ve 12 adet mağaza var. Projenin blok kısmında adalar ve deniz manzaralı konutlarımız var. Alttaki baza kısmında da mağazalarımız var. Orada çok güzel bir konsept geliştirdik Prova Vista çarşı ve bir de önünde Prova Vista meydan olarak iki konseptimiz var. Projede otopark kapasitesinin yüksekliğinden tutun da açık yüzme havuzuna kadar, manzara seyir terasından havuzun kenarındaki güneşlenme teraslarına ve  aile localarına kadar bir çok özellik barındırıyor.” dedi. 


Ödeme konusunda ise; “Finansbank’la bir anlşmamız var. Bu anlaşmada 60 ay için 0,10, 120 ay içinde 0,45 faiz oranı gibi çok cazip bir avantajı müşterilerimize sunuyoruz. Projenin çok kısa bir zamanda reklam bile yapmadan satışın yüzde 65’ini bitirdik. Geri kalan yüzde 35 için de güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.” Açıklamalarında bulundu.  

 


yilmazparlar@yahoo.com  

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN