Main Heading Goes Here Subheading Goes Here Nethaberajans.com Your Page Title Goes Here Home Your Page Title Goes Here Netnewsagency Design Free Css Templates

 

 

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

NET NEWS AGENCY                      MAYP ENTERPRISE EXIM SRL                                WORLD NEWS

 

 

 

info@nethaberajans.com

 

 

NET HABER AJANS

 

  ONLİNE HABER AJANSI

HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

 

 

 

 

 

 

HABER/ YILMAZ PARLAR 

 

    

Dünyaca ünlü İsviçre çakılarının üreticisi Viktorinoks’un faaliyetinin 130. yılı ve saat sektöründeki 25 yılı için özel olarak tasarlanan İnox, Türkiye pazarına girdi. Tüm dünyada saat denilince akla gelen İsviçre’nin 100 saat standardının üzerine 30 yeni standart getirilerek üretilen ve ağır hava, ateş, ve su testlerinden geçirilen İnox’un üzerinden tank geçebiliyor.


Dünyaca ünlü İsviçre çakılarının üreticisi Viktorinoks’un faaliyetinin 130. yılı ve saat sektöründeki 25 yılı için özel olarak tasarlanan İnox’un Türkiye tanıtımı yapıldı. Tanıtımda konuşan Victorinox ve Victorinox Swiss Army’nin Türkiye distribütörü Eyüboğlu Saat’in Satış Müdürü Lütfü Eyüboğlu, 130 yıl önce İsviçre’nin küçük bir kasabası olan Ibach’ta kurulan Victorinox’un sadece çakı ve saat değil seyahat ürünleri, giyim, parfüm gibi segmentleri de markasına dahil ettiğini belirterek firmanın hem kuruluşunun 130. yılı hem de saat sektöründeki 25. yılına özel olarak İnox’u tasarlandığını söyledi.


Lütfü Eyüboğlu, İnox’un çok özel testlerden geçirilerek piyasaya sunulduğunu söyleyerek "Sağlamlık ve fonksiyonelliğin markası Victorinox, saat teknolojisinde bir ilki başardı ve bir saatten fazlasını üretti. Bir saatin İsviçre saati olması için gereken 100 standardın üzerine 30 yeni standart getiren Victorinox, yeni saati İnox’u en ağır hava, ateş, ve su testlerinden geçirerek piyasaya sundu. İnox’un sloganı ’Ömür boyu arkadaşlık’. İnox, Betona atma,  10 metre  yükseklikten düşürme, aşırı soğuk ve aşırı sıcağa maruz bırakma ve hatta üzerinden 64 tonluk tankla geçme, kum fırtınası, çamaşır makinesinde 2 saat yıkanma gibi testlerden geçti. 200 metreye kadar su geçirmeyen İnox, -51° C’den +71 ° C’e kadar gerçekleşen ısı farklılıklarına ve 12G’lik hızlandırma ve yavaşlatma etkilerine direnebiliyor. Saat 12G’ye kadar da direnç gösteriyor. İnox ayrıca benzin, çözücü, yağ, temizlik ürünleri ve böcek ilaçları gibi aşındırıcı ürünlere de maruz bırakılmış" dedi.


1990 yılından bu yana Victorinox ve Victorinox Swiss Army’nin Türkiye distribütörlüğünü yapan Eyüboğlu saatin, Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Eyüboğlu da yaptığı konuşmada, "Victorinox Swiss Army kalite ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan köklü bir kuruluş. Bir kez daha kalitesini ve fonksiyonelliğini taçlandırdı. İsviçre Saat Endüstrisi, Victorinox Swiss Army ile bir devrime imza atmış. Saatte çığır açtıklarını söyleyebilirim. Türk halkı her zaman kaliteli ürünleri hak etmiştir üstelik bu kalitede fiyat arka planda tutularak oldukça ulaşılabilir haldedir, firma olarak her zaman güvenilir ve kaliteli markaları Türkiye’ye kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

yilmazparlar@yahoo.com

 

     www.brochure-design.com
HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER HABERLER

HABERLER-EKONOMİ-TURİZM-KÜLTÜR SANAT-EMLAK-OTOMOTİV-HAGAZİN-MODA-SİNEMA-SAĞLIK-KİTAP-KADIN